Sklepy zoologiczne Kakadu pozostają otwarte!

Drodzy Klienci,

Informujemy, że zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa wydanymi 4-go listopada 2020 roku przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, sklepy spożywcze, drogerie i apteki oraz sklepy z artykułami dla zwierząt w galeriach handlowych nie zostały objęte wprowadzonymi obostrzeniami.

W związku z powyższym wszystkie sklepy zoologiczne Kakadu pozostają dla Was otwarte w normalnych godzinach pracy.

Pełna lista naszych sklepów wraz z danymi adresowymi i godzinami otwarcia znajduje się tutaj: https://kakadu.pl/mapa-sklepow-zoologicznych-kakadu/

Jednocześnie przypominamy, że nadal należy przestrzegać wcześniejszych nakazów dotyczących zasad przebywania w placówkach handlowych, wprowadzonych przez KPRM w związku z epidemią Covid-19.

Wciąż obowiązuje nakaz noszenia rękawiczek lub dezynfekcji rąk oraz zakrywania ust i nosa dla osób przebywających w obiektach handlowych.

Kolejnym ograniczeniem jest liczba osób, które mogą jednocześnie przebywać w placówkach handlowych. W sklepach zoologicznych Kakadu limit ten to 1 osoba na 15 m2 powierzchni sklepu.

Również od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 12:00 w sklepie mogą przebywać wyłącznie osoby powyżej 60-go roku

życia.

Drodzy Klienci, bardzo prosimy Was o wyrozumiałość w związku z powyższymi utrudnieniami, w tym trudnym czasie i sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy.

Do zobaczenia w Kakadu!